Otomatik Kepenkler


otomatik kepenk ankara
otomatik kepenk ankara

Çelik Otomatik Kepenkler

Çelik Kepenk sistemleri genellikle kuyumcu, mağaza, eczane ve güvenlik teşkil eden mekanlarda kullanılmakta olup, diğer kepenk türlerine göre daha ağır ve kalın malzemeden üretilmektedir. Çelik Kepenk sistemleri RAL Kataloğunda bulunan tüm renklerde hazırlanabilmektedir. Çelik Kepenk, darbe ve patlayıcı maddelere karşı dayanıklıdır.

Çelik Kepenkler uzaktan kumandalı veya butonlu olarak açma güvenliğinin ön planda olduğu profillerdir.

otomatik kepenk ankara

Alüminyum Otomatik Kepenkler

Otomatik Kepenk Sistemleri ürün çizelgesinde yer alan Alüminyum ham maddeden imal edilen lameller,Poliüretanlı ve Ekstrüzyon olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Lamellerin estetik görünümü ve maddesel yapısı gereği iç mekanlarda uygulamaya müsait olduğu ön görülmektedir, Alüminyum Otomatik Kepenk Sistemi genel olarak (AVM,HASTAHANE,HAVA ALANI VB.) alanlarda kullanılmaktadır.

Genel Özellikler

Otomatik Kepenk sistemleri uygulanacak alana uygun olarak farklı yükseklik ve şekle sahip kepenk prolleri kullanılarak hem güvenlik hem de estetik ön planda tutularak çağdaş çözümler üretilebilir. İçi poliüretan dolgulu alüminyum panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon proller ve galvaniz proller de kullanılabilir.

Katalog
otomatik kepenk ankara

Otomatik Kepenk Ankara

ankara web tasarım seootomatik kapı ankara goozum