hermetik Kapı ankara
hermetik Kapı ankara

Hermetik Kapılar

Hermetik kapılar Sızdırmaz kapılar için otomasyon sistemidir. Valor L ile aynı ölçü baremlerinde kullanılabilir olmakla beraber farklı bir gövdeye sahiptir ve özel uygulamalar için uygundur.Valor HS benzer bir uygulama olup daha yüksek kapasiteli kapıların otomasyonu için uyarlanmıştır.

Valor HH 4 tarafı hava sızdırmaz contalarla kaplı otomasyon sistemidir. Kanatları aşağı ve yana doğru hareketi esnasında bütün çevreyi saran sızdırmaz contalara baskı yaparak sızdırmazlığı sağlar. Bu sistem kapanış operasyonu sırasında 10x10mm hareketlerle kapanmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

hermetik Kapı ankara

Otomatik Hastane Kapıları

Sessiz çalışır.Bütün versiyonlarında bulunan titreşim izolasyon fitili sayesinde oldukça sessiz ve gürültüsüz çalışması, konforun en önemli kriter olduğu yapılarda bu otomasyonun ideal seçenek olmasını sağlar.

Örneğin; ameliyathaneler, SPA merkezleri, sağlık merkezleri; rahat, konforlu, elverişli olmalıdır ki bu sayede hastalara psikolojik ve fiziksel rahatlık sağlanmalıdır.Kayıt stüdyoları en üst seviye sessizliğe ihtiyaç duyar.

Sesamo Hermetik Kapı Teknik Özellikler

Besleme Gerilimi 230/110 V
Çalışma Frekansı 50/60 Hz
Çalışma Gücü 90 W
Düşük Hız 20-120 mm/s
Başlama Hızı 20-220 mm/s
Max. Bir Kanat Taşıma Kapasitesi 250 Kg
Açılma Hızı 800 mm/s
Kapanma Hızı 500 mm/s
Açılma Oranı % 10-80

 

Sesamo ERMETIKA Katalog
sesamo hermetik hastane kapıs ankara

ankara web tasarım seo