Mantar Bariyerler


FAAC mantar bariyer hidrolik
FAAC mantar bariyer hidrolik

FAAC J200 MANTAR BARİYERLER
"Yerleşim Bölgelerine Uygun"

FAAC J200 HA otomatik mantar bariyer
FAAC J200 HA otomatik mantar bariyer, özellikle yerleşim alanlarında trafiğin akıllı ve otomatik kontrolü için uygundur.
FAAC J200SA yarı otomatik hareketli mantar bariyer
FAAC J200SA yarı otomatik hareketli mantar bariyer, herhangi bir geçiş ve/veya park kontrol sorununu güç kaynağına ihtiyaç duymadan çözer.
FAAC J200 F sabit mantar bariyer
FAAC J200 F sabit mantar bariyer, yaya alanlarını kalıcı olarak belirlemenizi ve otomatik mantar bariyerler ile karma kurulumları tamamlamanızı sağlar.

FAAC kollu bariyer hidrolik

FAAC J275 MANTAR BARİYER
"Ticari/Endüstriyel/Kentsel"

FAAC J275HA otomatik mantar bariyer
FAAC J275HA otomatik mantar bariyer, birçok günlük transit geçişin beklendiği, ticari, endüstriyel ve kentsel sınırlı erişim alanları gibi tüm alanlar için önerilir.
FAAC J275SA yarı otomatik mantar bariyer
FAAC J275SA yarı otomatik mantar bariyer özellikle kent merkezleri ve elektrik tesisatının döşenmesinin zor olduğu alanlar için uygundur.
FAAC J275F sabit mantar bariyer
FAAC J275F F sabit mantar bariyer, yaya alanlarını kalıcı olarak belirlemenizi ve otomatik mantar bariyerler ile karma kurulumları tamamlamanızı sağlar.

FAAC J355HA-M30-P1 otomatik mantar bariyer

FAAC J355HA M30-P1 otomatik mantar bariyer ASTM F 2656-07 çarpma testinden başarıyla geçmiş ve saatte 50 km (M30) hızla giden 6.800 kg ağırlığındaki bir kamyonu toplamda 1 metreden daha az içe girme ile durdurabildiği kanıtlanmıştır (P1). Bu nedenle FAAC J355 mantar bariyerler, hava limanları, büyük elçilikler, bankalar, limanlar, hükümet bİnaları vb. hassas alanların korunması için uygundur.

 

FAAC J Serisi Mantar Bariyer | Katalog FAAC J Serisi Mantar Bariyer | Teknik Özellikler

ankara web tasarım seo