Kollu Bariyerler


FAAC kollu bariyer hidrolik
FAAC kollu bariyer hidrolik

Kollu Bariyerler

Kollu bariyerler genel itibariyle otopark girişleri ve ticari/kamu/konut girişlerinde yüksek güvenlik gerektirmeyen alanlarda kullanılır. Giriş ve çıkışların yoğunluğu ve sıklığına göre ayarlanabilen çözümler uygulanmaktadır. Dış etken şartlarına dayanıklıdır. Ortam şartlarına göre istenilen -30°C ve +55°C dereceye göre çalışmaktadır. Bariyer sisteminin açılma süresi kolun boyutuna ve mekanizma türüne göre 1 ile 10 saniye arasında değişir.

24 V ya da 220 V ile çalışan ürün seçenekleri mevcuttur. Tedarik ve montaj süresi, istenilen ürünün çeşidine göre değişkenlik göstermektedir.

FAAC kollu bariyer hidrolik

FAAC Bariyer Çözümleri Ankara

Elektromekanik ve Hidrolik sistem ile çalışır. Uzaktan kumanda, alıcı/verici sistemleri, proximty kart türleri ve buton ile kumanda edilir. Her türlü elektronik geçiş kontrol sistemine uygundur. Elektrik kesintilerinde motor boşa geçirilerek el ile açılıp kapatılabilir.

Standart Mekanizma: Otoparklar için, 2-5 mt kol uzunluğu, 3-6 saniye açılma süresi Endüstriyel Mekanizma: Geniş fabrika girişleri için, 6-8 mt kol uzunluğu, 6-10 saniye açılma süresi Yüksek Hızlı Mekanizma: Otoban bariyeridir, 2-4 metre kol uzunluğu, 1-4 saniye açılma süresi.

Aksesuarlar

Ledli kol
Kol altı kauçuk
Kol altı perde
Reflektör kol bandı
Dairesel kol
Dörtgen kol
Kol dayanma çatalı
Baston ayak
Akü
Uzaktan kumanda-buton
Uyarı ve bilgilendirme levhaları

 

ankara web tasarım seo